השירותים שלנו

במה מדובר?

החשמל שסובב אותנו בחיי היום יום שלנו יוצר סביבנו קרינה אלקטרומגנטית בעוצמות שונות בהתאם למקום ולעוצמת הזרם במכשירים המוליכים שסביבנו, קרינה אשר נדרשת לבדיקה מעמיקה ומדייקת לפני שתאושר שאינה מזיקה לנו.

בדיקת קרינה וחיזוי קרינה תאימות אלקטרומגנטית

ביצוע הערכה של הקרינה האלקטרומגנטית הוא השלב הראשון ההכרחי ביותר עבור כל בית עסק שמתכנן הקמת מתקן פוטנציאלי לפליטת קרינה בלתי מייננת (אלקטרומגנטית).
חיזוי מדויק על ידי מודל ממוחשב כפי חברת מני סגל קרינה ומיגון בע"מ מבצעת מוודא שערכי הקרינה תמיד יהיו תקינים בהתאם לחוק הקרינה משנת 2006.

מיגון קרינה

המומחים של חברת מני סגל מתמחים בהתאמת פתרון המיגון המדויק והמתאים ביותר עבור כל מבנה באשר הוא – ציבורי או פרטי.

אנו מספקים הגנה אופטימאלית מפני חדירת קרינה אלקטרומגנטית, מיגון איכותי ויעיל המונע את ההשפעות והנזקים הבריאותיים של הקרינה הבלתי מייננת אשר עשויה להגיע מהסביבה בחוץ כמו מאנטנות סלולריות, עמודי חשמל עם מתח גבוה שמוצבים בקרבת מקום או קרינה שמגיעה מתוך המבנה עצמו כמו חדרי שנאים או ארונות חשמל.

מה זה מיגון קרינה ? כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

ככל שהעולם מתקדם טכנולוגית, כך אנו, בני האדם, נחשפים יותר ויותר למקורות קרינה כאלו ואחרים, כמו למשל- מכשירים סלולאריים ניידים/ נייחים, מיקרוגל, smart tv, אנטנות סלולאריות, מכשירים חשמליים, רשת האינטרנט כמובן ועוד מקורות רבים אחרים. ניתן למעשה לומר כי קרינה נמצאת מסביבנו ובכל מקום, אין לה ריח או צבע וכלל שרמתה עולה (קרינה מייננת/ בלתי מייננת), כך היא מהווה סכנה לבריאותנו וחשוב במיוחד להתמגן מפניה באמצעים שונים.

מהו מיגון קרינה?

מיגון קרינה הינו תהליך אשר מפחית למינימום האפשר את רמת הקרינה סביבנו, ע"י הגבלת שדה אלקטרומגנטי מאנטנות סלולאריות, כמו גם רשת חשמל/ ארונות חשמל וכדומה. 

על מנת לבצע מיגון קרינה בצורה טובה, איכותית ובטיחותית, מומלץ להיוועץ עם חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום מיגון קרינה.

סוגי מיגון קרינה

ישנם סוגים שונים של מיגון קרינה, אך הנפוצים ביותר הינם ברשת החשמל, ארונות חשמל ואנטנות סלולאריות:

מיגון קרינה- רשת חשמל

קרינה מרשת החשמל הינה קרינה אלקטרומגנטית המסוכנת לנו מאד ונזקיה נראים רק לאחר שנים. קרינה אלקטרומגנטית ניתנת לאיתור בעזרת מכשירים מותאמים החושפים את רמות הקרינה בה נערכות המדידות/ בדיקות. היה ונתגלה כי במקום הנבדק קיימת קרינה ברמה גבוהה, יש לצור קשר עם חברה מקצועית כמו למשל- חברת מני סגל בע"מ- המתמחה באמצעי מיגון מיוחדים לקרינת חשמל (מתאים לכבלים חשמליים/ ארונות חשמל וכדומה)

תמונת שמייצגת סרטון יוטיוב בשם - מני סגל -קרינה ומיגון חדשות ערוץ 10
תמונת שמייצגת סרטון יוטיוב בשם - מני סגל -קרינה ומיגון חדשות ערוץ 10
 

מיגון קרינה- אנטנות סלולריות

אחת לכמה זמן אנו עדים לכתבתה כזו או אחרת באמצעי התקשורת אודות הקרינה המסוכנת הנפלטת מאנטנות סלולאריות, בעיקר כאשר מתגלה כי הן מותקנות ליד מבני מגורים/ גני ילדים/ בתי ספר וכדומה. למרות הסכנה הברורה, נושא התקנת אנטנות סלולאריות נחשב לפרוץ וללא אכיפה אנו עדים בכל יום על הצבה של אנטנה חדשה במקום שאינו מאושר.

כך או כך, הדרך הטובה ביותר להעמיד מיגון קרינה נגד אנטנה סלולארית היא להשתמש בחומרי בנייה ייעודיים להם יכולת חסימה של עד 90% מהקרינה הגבוהה ובכל לצמצם עד למינימום האפשר את הסכנה של בני האדם השוהים בקרבתה.

על מנת לדעת אילו אמצעי מיגון קרינה מתאימים לאירוע כזה או אחר, אנו מזמינים אתכם לצור קשר עם חברת מני סגל בע"מ. 

בדיקת קרינה ויעוץ מיגון קרינה עם מני סגל בע"מ

חברת מני סגל בדיקות קרינה ומיגון בע"מ, נחשבת לחברה המובילה בישראל בתחום פתרונות מיגון וייעוץ לקרינה אלקטרומגנטית ומעניקה שירות מלא ומקצועי ביותר בכל הקשור למיגון וייעוץ קרינה, תוך מתן אפיון ופתרונות מותאמים, הן ללקוח הפרטי והן ללקוח העסקי. 

אנו מחזיקים ברישיון בודק מוסמך מטעם משרד התמ"ת ועומדים בסטנדרטים קפדניים ביותר באיכות שירות לבתים, עסקים, שטחים ציבוריים, מבני תעשייה מסחר ואחרים.