מכתב המלצה – להט הנדסת חשמל

המלצה מ- אלקה – חשמל ואלקטרוניקה בע"מ

המלצה מנוב מערכות בע"מ

ברצוננו להמליץ בחום על שירותו המקצועי והאדיב של מני סגל. בזכותו פתרנו בעיה סבוכה מאוד בקלות יחסית, ואבן גדולה ירדה לנו מהלב.

לפני כשנה סיימנו לבנות את ביתנו. עקב טעות תכנונית, לוח החשמל של הבית נמצא בצמוד לחדר הילדים, היכן שאמורה להיות מיטת פעוט. לאחר מחקר קצר, הבנו שיש כאן סכנה ממשית וחיפשנו איש מקצוע שיעזור לנו.

לשמחתנו הרבה, הגענו למני. מני מהרגע הראשון היה מקצועי מאוד, הסביר לנו בצורה פשוטה בכל שלב את הבעיות, את הפתרונות האפשריים העומדים בפנינו כולל כל ההשלכות שלהם, כלכליות ומבניות. בסובלנות רבה, מני ישב והסביר לנו גם את כל הרקע הטכני לבעיות שנוצרו כך שנבין לעומק את שורש הבעיה וכיצד ניתן לפתור אותה.

מני אכן זיהה כי קיימת קרינה חזקה המסכנת את הילדים הישנים בסמוך. למזלנו, מני אינו רק בודק קרינה אלא גם בודק חשמל ולכן ידע להציע לנו על המקום פתרונות בתחום החשמל וההארקה. האלטרנטיבה שמוצעת לרוב היא של מיגון, שמאוד יקר ומאוד מסרבל את החיים בחדר ממוגן.

מאיר היה ישר והגון מספיק להסביר כי פתרון חשמלי אינו וודאי, יש לנסות ולראות. לכן התשלום עבור העבודה הוגדר כנגד הצלחה בלבד (איזה איש מקצוע היום מציע כזאת עסקה??), וכן הגדרנו בדיוק את התנאים להצלחה ע"מ למנוע ויכוחים בדיעבד.

לשמחתנו, מני הצליח לפתור את הבעיה בצורה קלה, מהירה וזולה יחסית לאלטרנטיבות. הוא גם היה זמין לשאלות נוספות והתלבטויות בנושאים אחרים ללא תשלום וללא המתנה.

מני- מזל גדול שהצלחנו להגיע אליך, בעזרתך אנחנו הרבה יותר רגועים ובטוחים. הורדת לנו המון דאגות מהראש, וליווית אותנו בכל צעד והתלבטות בדרך.

ממליצים בחום להשתמש בשירותיו, אלו נושאים שדורשים הבנה עמוקה וכדאי להשתמש במקצוענים ביותר!

תודה רבה,

נטע ונמרוד

קרינה אלקטרומגנטית בישוב
הנדון: המלצה חמה על שימוש בשירותיו של מני סגל