Picture of מני סגל

מני סגל

מני סגל יועץ חשמל וקרינה, בעל ומנהל חברה קטנה מהידועות והיציבות במדינה, העוסקת למעלה מ 30 שנים, בכל שלבי העבודות בעולם הקרינה. החל משלב החיזוי והמדידות וכלה בשלב פתרונות. החברה בשיתוף פעולה הדוק עם החברות הגדולות בארץ, והגיעה להישגים מרשימים.

החשמל המזוהם והשלכותיו על בריאות האדם

עד לאחרונה, אלו הסובלים מרגישות-יתר לחשמל(EHS) יכלו למצוא מעט מאוד ראיות לגילוי הגורם לסימפטומים אותם הם חווים, ומעט מאוד אמצעים להקל על סבלם. סימפטומים אלו נעו מעייפות כרונית, דיכאון ומכאובי גוף שונים עד לאובדן זיכרון, נדודי-שינה ובעיות נוספות. מחקרים עדכניים מראים שעבור חולים רבים  זיהום חשמלי (חשמל מזוהם) הוא הגורם לרוב בעיותיהם.

חשמל מזוהם הוא במונחים פשוטים "רעש" הנוצר ומועבר על ידי מערכות אספקת החשמל ועל ידי מוצרי חשמל ביתיים וקווי מתח. סוג זה של חשמל מאופיין בתדירויות גבוהות kHz) 4עד (100kHz להן עלולות להיות השפעות  שליליות על גופינו.

ניתן להבין מדוע דאגותינו לגבי זיהום חשמל לא נענו כפי שטופלו צורות אחרות של זיהום כגון זיהום אוויר, זיהום המים או זיהומי רעש שונים. עד כה לא הייתה ביכולתנו היכולת למדוד את כמות הזיהום החשמלי המזיק שקיים בבתינו, בבתי-הספר ובמקומות העבודה שלנו. קשה למדוד את ההשפעות המזיקות של משהו בלתי-נראה וחסר ריח, בייחוד כאשר מדובר במשהו שאנו מניחים שהוא בטוח לחלוטין לשימוש.

גישה חדשה לבעיה ישנה 

רעיון הזיהום החשמלי אינו חדש כלל וכלל. מה שכן בגדר חידוש היא ההבנה שלזיהום החשמלי יש השפעה רחבה יותר, ועל אנשים רבים יותר, מכפי ששוער בעבר. כעת, עם מסנן   אלקטרו גארד  ((Stetzerizer® ניתנת לך ההזדמנות להגן עליך ועל משפחתך מההשפעות המזיקות של החשמל המזוהם.

ראיות היסטוריות מצביעות על כך שהתפשטות השימוש בחשמל גרמה להתפשטות "מחלות הציביליזציה" כמגיפות העיקריות של המאה ה-20 .  מחקרו של  פרופסור סמואל מילהאם  אפדיומולג, מחלקת הבריאות של מדינת וושינגטון, ארה"ב, מצביע על כך שבדומה למאה ה 20, ייתכן שאנו נמצאים כיום בעיצומה של מגפת תחלואה ותמותה כתוצאה מחשיפה לשדות אלקטרומגנטיים. החדשות הטובות הן שרבות מהמחלות הללו ניתנות למניעה על ידי ניקוי הסביבה מזיהום חשמל.

עובדה היא שזיהום חשמל הוא אמיתי בדיוק כמו השלכותיו הבריאותיות, באותה מידה אמיתית גם התועלת הבריאותית שמביא עימו המסנן המיוחד של גרהם- סטטצר: "אלקטרו גארד"(ד"ר ב.ארט יוז  Eng Phd Power    (

מחקרים גילו כי מסנני אלקטרו גארד מסייעים במיוחד בתחומים הבאים:

  • בעיות  נוירולוגיות : כאבי ראש, בחילה, קשיים בריכוז, נטייה לעצבנות, תשישות, נדודי שינה, כאבי שרירים ופרקים , עוויתות שרירים.
  • בעיות  נשימתיות: דלקת גת (סינוסיטיס), דלקת סמפונות (ברונכיטיס), דלקת ריאות, קצרת (אסטמה).
  • בעיות דרמטולוגיות: פריחות, גירודים, צריבה, הסמקה.
  • בעיות  אופתלמולוגיות:  כאב/ צריבה בעיניים, תחושות לחץ בעיניים או מאחוריהן, התדרדרות היכולת הראיה, קטרקט.
  • בעיות נוספות : ביות עיכול, התייבשות, אי- סדירות במערכת החיסון, כאב שיניים, פגיעה בחוש הריח.

(מתןך No Place to Hide"/Arthur Firstenberg "  , אפריל 2001 )

יש להבהיר כי מסנני אלקטרו גארד אינם מהווים תרופה עבור חולים המושפעים או הסובלים מאחת הבעיות המוזכרות. עם זאת, מחקרים אכן מוכיחים שהושג שינוי משמעותי באיכות החיים של חולים הרגישים לרמות גבוהות של קרינה אלקטרומגנטית.

מסנן אלקטרו גארד ( (Stetzerizer® המיוחד מבוסס על תיאוריות אלקטרומגנטיות בנות כ-100 שנים ועל עקרונות הנדסת חשמל בני 50 שנים לפחות.

המסננים הוכחו כיעילים בהפחתת חשמל מזוהם מרשתות חיווט חשמל הנמצאות בבתים, בבתי ספר ובמשרדים. מסנני אלקטרו גארד פותחו  כך שיתאימו לשקעי חשמל או למפצלים שונים על ידי חיבור פשוט.

מסנן אלקטרו גארד (  (Stetzerizer® הוא המוצר היחידי מסוגו בעולם שנבדק באופן מדעי והוכחה יכולתו להפחית חשמל מזוהם מרשתות החשמל. מסנני אלקטרו גארד  שפותחו בארה"ב ונמכרים בעולם בחמש השנים האחרונות,  מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ,והם עומדים בתקנים המחמירים של האיחוד האירופאי לאיכות, בטיחות ואמינות.

לבית הישראלי  הממוצע דרושים כ-15 מסננים אשר ניתנים להתקנה בקלות.

 

שתף את המאמר