זיהום חשמלי

אלו שסובלים מרגישות-יתר לחשמל EHS יכולים למצוא מעט מאוד סיבות לגילוי הגורם לסימפטומים שהם חווים, וישנם אמצעים להקל על הסבל שלהם. סימפטומים אלו הגיעו מעייפות כרונית, דיכאונות וכאבי גוף שונים עד לכדי אובדן זיכרון, נדודי שינה קבועים ובעיות נוספות. מחקרים עדכניים אשר מראים שעבור חולים רבים חשמל מזוהם הוא הגורם לרוב הבעיות

זיהום חשמלי במונחים הפשוטים הוא רעש הנוצר ומועבר ע"י מערכת אספקת חשמל וע"י מוצרי חשמל ביתיים וקווי מתח. הסוג הזה של החשמל מזוהה בתדירויות גבוהות kHz 4עד 100kHz להן יכולות להיות השפעות שליליות על הגוף שלנו.

ניתן להבין מדוע אנו דואגים לגבי זיהום חשמלי ישנן צורות אחרות של זיהום כגון זיהום אוויר, זיהום המים או זיהומי רעש שונים. עד כה לא היה את היכולת למדוד את כמות הזיהום החשמלי המזיק שקיים במבנה, בבתי-הספר ובמקום העבודה שלנו. קשה למדוד את ההשפעות המזיקות של משהו שהוא בלתי נראה וחסר ריח, בייחוד כאשר מדובר במשהו שאנו חושבים שהוא בטוח לשימוש.

גישה חדשה לבעיה ישנה

רעיון הזיהום החשמלי אינו חדש כלל וכלל. מה שכן בגדר חידוש היא ההבנה שלזיהום החשמלי יש השפעה רחבה יותר, ועל אנשים רבים יותר, מכפי ששוער בעבר. כעת, עם מסנן אלקטרו גארד Stetzerizer® ניתנת לך ההזדמנות להגן עליך ועל משפחתך מההשפעות המזיקות של החשמל המזוהם.

מסנן אלקטרו גארד Stetzerizer® המיוחד מבוסס על תיאוריות אלקטרומגנטיות בנות כ-100 שנים ועל עקרונות והנדסת חשמל בני כ50 שנים לפחות.

המסננים שהוכחו שהם היעילים בהפחתה של חשמל מזוהם מרשתות חיווט חשמל שנמצאות במבנים , בבתי הספר ובמשרדים. מסנני האלקטרו גארד פותחו בצורה שיתאימו לשקעי חשמל או למפצלים שונים ע"י החיבור הפשוט.

מסנן אלקטרו גארד Stetzerizer® המוצר היחיד מסוגו שנבדק מדעית וידועה יכולתו להפחית את החשמל המזוהם מרשתות חשמל. מסנני אלקטרו גארד פותחו בארה"ב ונמכרים בעולם בחמש השנים האחרונות, מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי ,והם עומדים בתקנים המחמירים של האיחוד האירופאי באיכות, בטיחות ואמינות.

לבית הישראלי בממוצע דרושים כ-15 מסננים שניתנים להתקנה בקלות.

המעבדה ערוץ 1

בריאות10 עם רפי קרסו, ערוץ 10 16.12.10

Dirty Electricity Explained

Dirty Electricity - Part 1 - Rays of Rash